Başkanın Mesajı

1973'den bugüne

Halil PEKDEMİR

Yönetim Kurulu Başkanı

Başkanın Mesajı

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Şirketimiz  bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte çalışma azmimiz ve enerjimiz artmaktadır.

Başarımızda esas olan; girişimci  ruhumuz, özverili çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti önceliğimiz , kalite esaslarımız , uzman yönetim kadromuz, kanunlara ve yasalara azemi özen göstermemizdedir.

Hizmet anlayışımız; sektördeki bilgi ve deneyimleri birleştirerek şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktır.

Kurulduğu 1979 ’dan bugüne içerisinde yaşadığı topluma katkıda bulunmayı hedef edinen ve sosyal sorumluluğu bir kurum kültürü olarak benimseyen şirketimiz bölgesindeki  yaptığı yatırımlarıyla bu anlayışını devam ettirmektedir.

Halil Pekdemir Çiftliği   olarak çok önem verdiğimiz  ; Marketçilik ,Sera, Akaryakıt ve Hayvancılık olarak dört alana yatırım yapıyoruz.

Özverili ve etkin insan kaynağımız,  yenilik  yaratma kültürümüz, teknolojiyi yerinde ve etkin kullanma çabamız ve MARKAMIZ . Denizlinin Markası ‘ ‘HALİL PEKDEMİR ÇİFTLİĞİ ‘olarak tanınmanın şirketlerimize kattığı güç ile  sürdürülebilir değer yaratmak  temel iş prensibimiz olacaktır.

Ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza ve  müşterilerimize  teşekkür ediyoruz.