PEKDEMİR PETROL

DİNLENME NOKTANIZ

Akaryakıt İstasyonları

Yolculuklarınızda yanınızdayız. Pekdemir petrol istasyonlarında 24 saat kesintisiz hizmet ve güleryüzlü elemanlarımızla hizmetinizdeyiz. Molalarınızda marketimizden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, aracınızı yıkatabilir, müşterilerimize sunduğumuz ikramlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Akaryakıt İstasyonlarımıza dair adres, telefon, yetkili kişi gibi detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Taşımatik

Şirketimiz Dünya akaryakıt devi ünlü BP şirketinin alt bayisidir. Şirketimiz BP Akaryakıt şirketinin araç sahiplerine sunmuş olduğu BP TAŞITMATİK hizmetini pazarlar. Müşteri ile sözleşme imzalandığında müşterinin bize bildirmiş olduğu ve şirketine kayıtlı araçları için BP şirketinden her plaka için bir taşıt tanıma cihazı istenir. Bu cihazlar araçların yakıt deposu girişlerine montaj yapılır. Bu cihazların içerisinde aracın plakası, kullandığı yakıt türü vb. bilgileri ihtiva eder. Bu aşamadan sonra müşteri Türkiye‘nin herhangi bir ilinde bulunan BP istasyonundan bu aracına yakıt alabilir. Akaryakıt alımının ardından yazar kasa fişi sistemden otomatik çıkar. Bu fişi alan sürücü hiçbir ödeme yapmadan ve herhangi bir fatura almadan yoluna devam eder. Bu müşterinin aldığı akaryakıtlar BP tarafından belli bir iskonto ile şirketimize fatura edilir.

Şirketimiz tarafından da bu tutarlar belli bir iskonto ile müşteriye fatura edilir. Fiziki olarak şirketimiz malı görmez, mal şirketimize gelmez. Bu operasyonumuzda Denizli, İzmir, İstanbul, Samsun bölge müdürlükleri şeklinde toplam 4 bölgeden yaklaşık 18 ile hizmet verilmektedir. Sistemde yaklaşık 2.000 ‘e yakın müşterimiz bulunmaktadır.